Menu Zamknij

Kontakt

Caritas Diecezji Świdnickiej

ul. Westerplatte 4-6

58-100 Świdnica

tel./fax 074 / 851 25 04

e-mail: swidnica@caritas.pl

 

REGON 891534450,   NIP 884-25-08-401, KRS 0000224354

Konto bankowe: Bank Zachodni 77 1090 2301 0000 00013267 2759

Konto 1%: BZ WBK SA O/Świebodzice 73 1090 2356 0000 0001 0331 5766

 

Dyrektor:

ks. dr Radosław Kisiel

e-mail: rkisiel@caritas.pl

 

Zastępca Dyrektora:

ks. Daniel Rydz

e-mail: 

 

Księgowość:

Jacek Rudnicki – główny księgowy

e-mail: jrudnicki@caritas.pl

 

Biuro Caritas:

adres: ul. Westerplatte 4-6

58-100 Świdnica

 

Sabina Dorozik – Sekretarz Caritas

e-mail: sdorozik@caritas.pl

tel.: +48 662 278 987

 

Biuro:

Renata Janas – pracownik administracyjny

e-mail: rjanas@caritas.pl

tel.: +48 662 159 910 – świetlice socjoterapeutyczne

 

Dorota Szkoda – pracownik administracyjny

e-mail: dszkoda@caritas.pl

 

Kadry:

Anna Bala – Kadrowa

e-mail: abala@caritas.pl

tel.: +48 600 095 995

 

 

Ośrodek Rekolekcyjno-Wypoczynkowy w Zagórzu Śl.:

www.osrodekzagorze.pl

tel. rezerwacje: +48 663 197 988

 

Jadłodajnie:

Kierownik Jadłodajni: Sabina Dorozik

e-mail: sdorozik@caritas.pl

 

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Starym Wielisławiu:

Kierownik WTZ: mgr Paweł Bartczak

e-mail: pbartczak@caritas.pl

 

 

Niepubliczne Szkoły Podstawowe:

Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa Caritas Diecezji Świdnickiej

im. ks. Prałata Dionizego Barana

mgr Irena Rymsza – dyrektor NKSP w Świdnicy

Adres: ul. Kraszowicka 27, 58-100 Świdnica

e-mail: nkspswidnica@poczta.internetdsl.pl

Tel.: (74) 852 15 84

Fax: (74) 852 02 36

www.nkspswidnica.pl